ISS Norge Konsernledelse

Møt medlemmene i vår konsernledelse og deres divisjon.

Small-Car-Fredrik Bjor (1)

CEO - NORTHERN EUROPE AND UK & IRELAND /GROUP EXECUTIVE VP

Carl-Fredrik L. Bjor

E-post: carl.fredrik.bjor@group.issworld.com
Mette Nilsen

ACTING COUNTRY MANAGER ISS NORGE

Mette Nilsen

E-post: mette.nilsen@iss.no
Jakob Kallevik

CFO – Konserndirektør Finans

Jakob Kallevik

E-post: jakob.kallevik@no.issworld.com
Arild Aakre

Konserndirektør Commercial

Arild Aakre

E-post: Arild.Aakre@no.issworld.com
Mats Sommerseth

Konserndirektør Operations Performance

Mats Sommerseth

E-post: mats.sommerseth@iss.no
John Ole Soløy1

Konserndirektør Key Account Office Based

John-Ole Soløy

E-post: John-Ole.Soloy@iss.no
Andreas_Ostensund

Konserndirektør Key Account Production Based

Andreas Østenrød

E-post: andreas.oestenroed@no.issworld.com
Fredrik Hannestad

Konserndirektør Food Services

Fredrik Hannestad

E-post: fredrik.hannestad@iss.no
Line_master_high_res_v2

IT Director

Line Fjeldstad

RagnhildDahl_v2

KONSERNDIREKTØR PEOPLE & CULTURE

Ragnhild Dahl

Jan Erling Berg

Juridisk Direktør

Jan Erling Berg

E-post: jan.erling.berg@iss.no